Feedback button
Feedback button
hoge waterstanden bij Hoenwaard Hattem

AVG-verzoek doen

AVG-verzoek doen

Wil je iets weten of aanpassen in de persoonsgegevens die wij gebruiken? Dit kan volgens de regels van de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG).

Hoe werkt een AVG-verzoek

Je kunt een verzoek indienen via het formulier voor het indienen van een AVG-verzoek. Om dit te doen moet u inloggen met DigiD. Daarna kunt u het formulier invullen en opsturen.

Welke persoonsgegevens verwerkt het waterschap

Wij verwerken persoonsgegevens die nodig zijn voor een juiste uitvoering van onze wettelijke waterschapstaken.

Welke rechten zijn er

Als wij persoonsgegevens van jou verwerken, heb je verschillende rechten. Je kunt de gegevens bijvoorbeeld inzien, aanpassen, verwijderen of een eerdere toestemming intrekken. De Autoriteit Persoonsgegevens beschrijft alle rechten op de website.

Hoe behandelen wij een verzoek

Na het indienen van je verzoek ontvang je een bevestiging per mail. We behandelen je verzoek zo snel mogelijk. Je krijgt binnen een maand een reactie met onze beslissing. Als het gaat om een uitgebreid of complex verzoek, dan kan deze periode met maximaal twee maanden worden verlengd. In dit geval stellen we je binnen een maand op de hoogte van deze verlenging.